Junior projektový manažer

Písek
Zveřejněno před 2 roky

Zajímají Tě projekty financované z prostředků Evropské unie? Rozumíš alespoň trochu technické řeči a zajímají Tě moderní technologie? Chceš se podílet na přípravě projektů? Máš vysokoškolské vzdělání minimálně bakalářského stupně? Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni?

POKUD ANO, TAK NEVÁHEJ A PŘIDEJ SE K NÁM. POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

Hlavní náplň práce:

  • Podpora projektového týmu,
  • Komunikace s partnery v zahraničí,
  • Podílení se na přípravě přeshraničních projektů (projekty s Bavorskem a Horním Rakouskem),
  • Podílení se na přípravě mezinárodních projektů (Interreg Europe, Central Europe, Interreg Danube, Horizon 2020),
  • Vyhledávání zahraničních projektových partnerů,
  • Skenování zahraničních projektových příležitostí (zapojení se do již vzniklých partnerství),
  • Projektová a administrativní podpora projektů zaměřených na e-mobility.

Požadavky

  • VŠ vzdělání min. bakalářského stupně,
  • Angličtina slovem i písmem (min. úroveň B1),
  • Ochota učit se novým věcem,
  • Pečlivost, spolehlivost a schopnost převzít zodpovědnost,
  • Schopnost týmové práce,
  • Organizační schopnosti.

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek v prostředí moderní společnosti,
  • Zázemí moderní budovy Technologického centra Písek,
  • Mladý přátelský kolektiv,
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a další benefity,
  • Nástup možný ihned.

Zaujala Tě naše nabídka? Pokud ANO, pak neváhej a vyplň následující formulář, popř. pošli Tvé CV na adresu n.linhartova@edupro.cz

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníPráce

Požádat online

Je vyžadována správná email adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.