Náš tým

Náš tým se skládá z odborníků s několikaletými zkušenostmi, které uplatňujeme v každé oblasti našich služeb. Členové týmu tak mohou předkládat našim klientům jedinečná, praktická a kreativní řešení. Kromě kmenových zaměstnanců spolupracujeme s širokou sítí externích odborníků, konzultantů a specialistů. Můžete se na nás obrátit v jakékoliv fázi projektu, ať je to příprava projektové žádosti do konkrétního dotačního titulu nebo pomoc při vykazování výstupů v době udržitelnosti projektu.

Tym

Veronika Chodlová

ředitelka a projektová manažerka

Veronika je ředitelkou společnosti EDU-PRO Consulting, a.s. Má za sebou několikaleté pracovní zkušenosti ze státní správy z Ministerstva pro místní rozvoj a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V rámci společnosti se specializuje na identifikaci vhodných dotačních titulů a projektových záměrů zaměřených na IT. Díky své dlouholeté zkušenosti vám pomůže při sestavování business plánů a její doménou je i oblast veřejných zakázek.

v.chodlova@edupro.cz
LinkedIn

Jitka Fialová

projektová manažerka

Jitka je novou posilou našeho týmu. Ve společnosti EDU-PRO Consulting, a.s. pracuje na pozici projektové manažerky a specializuje se na projekty jak pro vzdělávací instituce, tak města, obce a kraje. Její silnou stránkou je koordinace mezinárodních aktivit, ve kterých vyniká díky svým dlouholetým zkušenostem. Podílí se také na realizaci marketingového plánu nejen naší společnosti, ale i jako podpora start-up.

j.fialova@edupro.cz
LinkedIn

Michaela Marková

projektová asistentka a marketing

Michaela pracuje v naší společnosti na pozici projektové asistentky a jako specialista marketingu. Věnuje se administraci projektů během jejich realizace i po ní. Specializuje se nejen na veřejnou či podnikatelskou sféru, ale i na podporu v oblasti vzdělávání. Podílí se na organizaci akcí pro naše klienty a také se stará o komunikaci směrem k potenciálním zákazníkům. Poskytování aktuálních informací je její každodenní rutinou.

m.markova@edupro.cz
LinkedIn

Kariéra

Připadá vám práce s dotacemi zajímavá a rádi byste se podíleli na její činnosti? Zašlete nám svůj životopis s průvodním dopisem a my se vám, na základě našich aktuálních potřeb, rádi ozveme.