Dnes se velmi rychle mění úplně všechno včetně trhu práce a nároků na pracovní sílu. Na udržení kroku s kvapným tempem doby nemusíte být sami. Investujte do zvyšování odborných znalostí, dovedností a kompetencí Vašich zaměstnanců. V rámci programu Zaměstnanost připravuje Ministerstvo práce a sociálních věcí dotaci s příspěvkem až 85 % vstupních nákladů. Využijte jednu z posledních dotačních možností, buďte o krok napřed a připravte si dlouhodobý plán vzdělávání zaměstnanců společně s našim týmem.

Pomůžeme Vám naplánovat kurzy specificky pro potřeby Vašich zaměstnanců na základě obchodních cílů. Probíhá to jednoduše – vy řeknete, co potřebujete vyškolit, a my Vám na základě zkušeností s minulou výzvou připravíme plán, který má velkou šanci na úspěch a zároveň přináší zaměstnancům nejvyšší přidanou hodnotu. Doporučíme Vám, co by bylo vhodné pro kterého zaměstnance a z čeho můžete mít největší užitek. Nemusíte kličkovat dotačním administrativním procesem, to nechte na nás. Díky tomu se  můžete zaměřit na úkoly, které skutečně potřebujete.

Zaujala Vás možnost vzdělávat zaměstnance díky programu Zaměstnanost?

Summary
Projektová žádost na vzdělávání zaměstnanců v rámci programu Zaměstnanost
Service Type
Projektová žádost na vzdělávání zaměstnanců v rámci programu Zaměstnanost
Provider Name
EDU-PRO Consulting, a.s.,
Area
Česká republika
Description
V rámci programu Zaměstnanost připravuje Ministerstvo práce a sociálních věcí dotaci s příspěvkem až 85 % vstupních nákladů. Využijte jednu z posledních dotačních možností, buďte o krok napřed a připravte si dlouhodobý plán vzdělávání zaměstnanců společně s našim týmem.