Veřejné zakázky

Veřejné zakázky představují oblast obchodních vztahů mezi veřejným sektorem a soukromými firmami. My nabízíme služby jak pro zadavatele, tak pro dodavatele veřejných zakázek.

Verjne zakazky

Pro dodavatele VZ

Neorientujete se ve spleti veřejných zakázek, a přesto byste do některých rádi podali nabídku? V tom případě jste tady správně a my jsme připraveni vám pomoci.

Monitoring veřejných zakázek

Řekněte nám, čím se vaše společnost zabývá, jaké zakázky by vás zajímaly a my pro vás budeme vhodné veřejné zakázky monitorovat. V případě, že vás námi zaslaná nabídka oslovila, pomůžeme vám se zpracováním nabídky za Vaši společnost.

Příprava nabídky do veřejné zakázky

Společně projdeme zadávací dokumentaci krok po kroku, tak aby vám byla srozumitelná. Řekneme Vám, které důležité dokumenty musíte doložit a my na základě těchto dokumentů kompletně zpracujeme nabídku do veřejné zakázky.

Pro zadavatele VZ

V případě realizace projektů financovaných z dotačních zdrojů, je nutné vybrat vhodného dodavatele formou výběrových řízení.

Příprava a zpracování zadávací dokumentace dle Metodického pokynu

Provedeme vás organizací výběrových řízeních, která se realizují v souladu s pravidly a metodikami jednotlivých operačních programů, jakou jsou OPPIK, IROP, OP VVV.

Nenechávejte již déle veřejné zakázky bez povšimnutí a bez vaší aktivní účasti. Rádi vám pomůžeme nejen na straně zadavatele, ale i na straně dodavatele.