‹ Zpět na zajímavosti

Zajímavosti

25/03/2021

Podnikatelský park Milevsko

Podnikatelský Park Milevsko je primárně zaměřen na rozvoj přímé podpory podnikání zejména malých a středních podniků v Milevsku a jeho okolí. Cílem je vytvoření chytrého, účinného a účelného prostoru, který bude podporovat podnikatelské aktivity ve městě a jeho okolí.

Město Milevsko je jedním z našich dlouholetých klientů, kterým pomáháme realizovat vize. To především z Operačního programu Zaměstnanost (OPZ), díky kterému realizuje město již třetí projekt v pořadí.

Z tohoto programu město zainvestovalo i Strategii „Podnikání a Podnikatelský parku Milevsko“, která byla podkladem pro podání dalšího projektu a to konkrétně do programu MPO „Smart Parks for the Future“, který byl zaměřen na podporu rozvoje průmyslových zón s cílem vytvořit podmínky rozvoje lokální ekonomiky a místních firem. I u zpracování investičního záměru na realizaci Podnikatelského parku v Milevsku jsme byli součástí.

Město Milevsko se tak díky dotacím a neskromně si troufáme říci, že i díky spolupráci s námi, chopilo příležitosti, sbírá různá ocenění v soutěžích „Chytrá města“ a podporuje tak rozvoj chytrého města v lokálním ekosystému a s tím související rozvoj podnikání.

„Velice si cením spolupráce se společností EDU-PRO. Především pro jejich empatický a profesionální přístup. Je dobré při tvorbě budoucnosti města mít v týmu partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout a společnost EDU-PRO takovým partnerem rozhodně je.“

Vít Králzmocněnec města Milevska pro Smart aktivity

V první polovině února zastupitelstvo města Milevska schválilo Pravidla pro prodej pozemků v podnikatelském parku Milevsko. Registrace zájemců o koupi pozemků v Podnikatelském Parku Milevsko je již otevřena. Bližší informace o možnosti registrace naleznete na stránkách města Milevska ZDE.

Velmi nás těší, že naše práce má smysl a pomáhá tak přeměňovat vaše vize ve skutečnost!